Kurs angielskiego dla dzieci online

Kiedy najlepiej rozpocząć naukę języka angielskiego? Jak najwcześniej! Jeśli więc zależy Ci na zapewnieniu dziecku dobrego startu w przyszłość, rozbudzeniu w nim ciekawości świata i ludzi, poszerzaniu horyzontów, a jednocześnie nie masz wiele czasu na dowozy i obawiasz się o bezpieczeństwo swojego malucha, nauka angielskiego dla dzieci online jest rozwiązaniem idealnym dla Was. Szkoła językowa Paroli zaprasza dzieci do skorzystania z oferty kursów języka angielskiego online. Dowiedz się więcej i już teraz umów swoje dziecko na bezpłatną lekcję próbną!

Angielski dla dzieci online

Dzięki przygotowanemu przez nas kursowi języka angielskiego dla dzieci online, Twoja pociecha w naturalny sposób i w domowym otoczeniu przyswoi sobie język od najmłodszych lat. Wykorzystujemy rozmaite, sprawdzone metody nauczania, np. przez ruch, zabawę, śpiew, by dziecko nie miało poczucia nauki, jak w szkole, lecz wykształcało w sobie chęć poznawania nowych słówek, zwrotów, a z czasem czytania książek w oryginale lub tłumaczenia tekstów ulubionych wykonawców. Nasze lekcje są ciekawe i dostosowane do zainteresowań najmłodszych. Mówimy o Harrym Potterze, dinozaurach, postaciach Disney’a, dzięki czemu mimowolnie dzieci uczą się słów, rozumienia ze słuchu oraz pewności siebie i płynnego mówienia. Zajęcia są w pełni dopasowane do wieku kursantów, a możliwość indywidualnej nauki daje maksymalne warunki do skupienia się na potrzebach konkretnego dziecka. W przypadku grup wieloosobowych, atutem jest kontakt z rówieśnikami oraz wymiana doświadczeń pomiędzy nimi, a także budowanie nowych relacji. To sprawia, że czas spędzony na nauce angielskiego kojarzy się z radosnym spotkaniem w gronie przyjaciół.

Kurs angielskiego dla dzieci online

Angielski online dla dzieci

Proponujemy zajęcia indywidualne oraz grupowe. Poziom kursu zawsze jest dopasowany do potrzeb i możliwości dzieci. Nasi lektorzy mają doświadczenie w pracy z najmłodszymi i legitymują się doskonałym przygotowaniem merytorycznym do zajęć. W zależności od wieku dziecka, możemy zapoznawać je z pierwszymi słowami, rozwijać pewność w posługiwaniu się językiem, spełniać zadanie korepetytora lub przygotowywać je do egzaminów bądź certyfikatów. Dysponujemy kadrą, która jest w stanie zrealizować kurs w oparciu o podstawę programową j. angielskiego obowiązującą w szkołach.

Nauka angielskiego dla dzieci online

Choć rodzice często narzekają, że ich pociechy zbyt wiele czasu spędzają przed komputerem, kurs angielskiego dla dzieci online to same korzyści:

 • to połączenie nauki z przyjemnością dla najmłodszych dzieci – uczą się, bawiąc,
 • dziecko bezpiecznie spędza czas w domu, nie musi nigdzie dojeżdżać, jest narażone na mniejsze ryzyko zachorowania,
 • efektywnie wykorzystany czas – zamiast bezproduktywnego przeglądania stron internetowych, otrzymuje wiedzę, która będzie procentować,
 • zwiększenie pewności siebie dzięki znajomości języka,
 • otwarcie na nowe perspektywy w przyszłości (wymiany zagraniczne, stypendia, podróże).

Nie wahaj się – nasze wspaniałe zajęcia zmienią Twoje dziecko w prawdziwego obywatela świata, a Ty z radością będziesz śledzić jego rozwój.

4.8/5 - (Ocen: 51)

Angielski dla dzieci przez internet

Chcesz uczyć się języka angielskiego, niemieckiego lub innych na różnych poziomach zainteresowania?

Prześlij zapytanie do Paroli. Nasi wykwalifikowani lektorzy opracują indywidualny plan nauczania i pomogą Ci osiągnąć docelowy poziom zaawansowania językowego.

  Masz pytania? Zostaw kontakt do siebie.
  Oddzwonimy!

  Imię i nazwisko*

  Adres e-mail*

  Numer telefonu*

  Preferowane dni i godziny nauki, uwagi, wiek (w przypadku kursów dla dzieci)

  Jaki kurs Cię interesuje?*

  Jak nas znalazłeś/aś?

  Przeczytałem/am i akceptuję Regulamin szkoły*
  Potwierdzam

  Zgoda na przetwarzanie danych*

  Wyrażam dobrowolnie i świadomie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Paroli Łukasz Tyczkowski oraz na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
  Nasza polityka prywatności
  Treść zgody na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną