Kurs niemieckiego online z lektorem

Od początku istnienia Szkoły Języków Obcych PAROLI, czyli od stycznia 2011 roku, indywidualne kursy języka niemieckiego online z lektorem stanowią podstawę naszej oferty. Przede wszystkim zamiłowanie do języka niemieckiego pozwoliło na sprawny rozwój firmy i na wzbudzenie zainteresowania wśród osób szukających alternatywnych metod nauki tego języka.

Wszyscy nasi lektorzy-germaniści to osoby z odpowiednim wykształceniem i przygotowaniem pedagogicznym, to pasjonaci języka niemieckiego, którzy traktują swoją pracę niczym hobby i sposób na udane spędzenie czasu. Nauczanie języka niemieckiego jest dla nich czymś tak naturalnym, że nawet nie zauważycie, kiedy ta naturalność zacznie się Wam udzielać. Może brzmi to trochę jak przechwalanie się i pokazywanie tylko z tej najlepszej strony, ale to najlepiej przedstawia osoby, które są nauczycielami języka niemieckiego w Paroli. Poza tym każdy z nauczycieli jest dokładnie sprawdzony pod kątem doświadczenia i przygotowania pedagogicznego oraz umiejętności pracy przez Internet. Każdy przeszedł odpowiednie szkolenie i potrafi dostosować się do indywidualnych potrzeb swoich uczniów.

Niemiecki przez Skype

Niemiecki przez Skype (ale też Messenger, WhatsApp, Google Meet, Zoom, ClickMeeting) to najskuteczniejszy i najwygodniejszy sposób nauki języka, jaki możecie sobie wyobrazić. Dlaczego? Po pierwsze, nauka niemieckiego z lektorem jest zawsze skuteczniejsza niż samodzielna. Interakcja z drugą osobą daje większe możliwości nauczenia się języka w praktyce, a nie jedynie podczas nużących testów pisemnych. Po drugie, aby uczestniczyć w kursie niemieckiego online, nie musisz stać w korkach i spieszyć się po pracy, aby zdążyć dotrzeć w konkretne miejsce. Będziesz uczyć się w najbardziej komfortowych dla Ciebie warunkach, czyli we własnym domu, przed własnym komputerem. Kadra nauczycieli, prowadzących nasz kurs niemieckiego online jest stale powiększana, aby do Waszej dyspozycji było jeszcze więcej wykwalifikowanych, profesjonalnych lektorów. Aktualne prezentacje lektorów znajdą Państwo na stronie Nasi lektorzy.

W ofercie posiadamy także kursy niemieckiego online z native speakerem. Zapraszamy!

Nauka niemieckiego online nigdy wcześniej nie była tak skuteczna i tak prosta jednocześnie! Skontaktuj się z wybranym lektorem, wybierz się na próbną, darmową lekcję i ustal grafik zajęć, dopasowanych specjalnie do Twoich potrzeb! Nauka niemieckiego z lektorem przez Skype sprawi, że posługiwanie się tym językiem stanie się dla Ciebie czymś naturalnym i przyjemnym. Nasi lektorzy zarażą Cię swoją językową pasją! Możesz podjąć się nauki niemieckiego z lektorem bez konieczności wychodzenia z domu!

Kurs języka niemieckiego przez internet – dla kogo?

W dzisiejszych czasach system znaków naszego zachodniego sąsiada naprawdę warto znać – jest jednym z najpopularniejszych na świecie, posługuje się nim ponad 120 mln osób. Niemcy nie tylko stoją otworem przed osobami, które chcą w nich pracować lub podjąć naukę na uczelni wyższej, ale także stanowią najszybciej rozwijająca się gospodarkę w Europie, co powoduje, że znajomość tego języka staje się atutem także dla firm polskich oraz zagranicznych.

Zdobywać umiejętność wysławiania się w tym języku lub podnosić kompetencje można w ramach kursów zarówno stacjonarnych, jak i prowadzonych kanałami online. Na zajęcia mogą więc zapisać się zarówno osoby całkowicie początkujące, jak i zaawansowane – plan zajęć zostanie w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika kursu.

Kurs języka niemieckiego online oferowany przez naszą firmę to najlepsza opcja dla tych, którym zależy na elastyczności oraz oszczędności czasu. Lekcje z lektorem lub native speakerem odbywają się indywidualnie przez Internet za pomocą komunikatora Skype lub innych znanych komunikatorów, co daje możliwość dopasowania do grafiku kursanta i pozwala oszczędzić czas, który musiałby przeznaczyć na dojazd i powrót z zajęć do domu. Stawiasz na wygodę nauki bez konieczności wychodzenia z domu? Chcesz szybko zobaczyć zadowalające efekty? Jesteś wiecznie zabiegany i nieustannie brakuje ci czasu? W każdej z tych sytuacji niemiecki przez Skype – w pełni online w ramach organizowanego przez nas kursu – to coś właśnie dla ciebie!

Kurs niemieckiego online z lektorem lub native speakerem przeznaczony jest dla osób:

 • chcących nabyć nową umiejętność lub podnieść swój poziom znajomości języka,
 • rozważających wyprowadzkę i podjęcie pracy w Niemczech,
 • ubiegających się o pracę w międzynarodowym środowisku,
 • planujących studia na zagranicznej uczelni wyższej,
 • wysyłanych w zagraniczne delegacje,
 • chcących podróżować po świecie.

Niemiecki przez Skype – jak przebiega nauka?

Praktyka – na to stawiamy. Nasze zajęcia w ramach kursu online polegają na nauce języka od odpowiednio przygotowanego do przekazywania wiedzy lektora lub native speakera, a nie na rozwiązywaniu zadań i przerabianiu wybranych tematów. Nauka odbywa się przede wszystkim przez konwersacje z prowadzącym, który nieustannie czuwa nad postępami prac. Wykorzystujemy bezpłatny komunikator Skype, który każdy bez problemu może zainstalować na swoim komputerze lub laptopie oraz narzędzia online ułatwiające prowadzenie zajęć, takie jak np. wirtualna klasa do dzielenia się dokumentami. Korzystając z organizowanego przez nas kursu językowa niemieckiego w formie online bardzo szybko zauważysz zmiany w poziomie umiejętności i poczujesz, że potrafisz się w nim swobodnie komunikować – bez stresu oraz bariery komunikacyjnej.

Nauka niemieckiego online – forma prowadzenia zajęć

Zajęcia z języka niemieckiego odbywają się w ustalonym z kursantem terminie – oferujemy dużą elastyczność w tej kwestii, by zapewnić uczestnikowi jak największy komfort nauki. Materiał oraz tempo prowadzonych zajęć również są w pełni dopasowane do kursanta. W trakcie zajęć już od pierwszego spotkania online przełamuje się barierę komunikacyjną, biorąc udział w rozmowie z lektorem lub native speakerem i poznając nieustannie nowe słownictwo oraz utrwalając znajomość zasad gramatycznych. Praktyka czyni mistrza – także w przypadku nauki języka obcego!

Niemiecki z native speakerem lub lektorem online – dlaczego warto?

 • nauka online z dowolnego miejsca – domu, kawiarni, wakacji, gór, plaży, zagranicy,
 • oszczędność czasu – brak konieczności stania w korkach, dojeżdżania na zajęcia, oczekiwania na początek spotkania,
 • zmniejszone ograniczenia – nie musisz wybierać szkoły językowej lub lektora czy native speakera w swoim mieście, możesz wybrać dowolną z odpowiadającym ci kursem oraz sposobem funkcjonowania,
 • niewielkie wymagania techniczne – laptop lub komputer z zainstalowanym programem, dobre połączenie z Internetem, kamerka oraz słuchawki z mikrofonem,
 • indywidualne zajęcia dopasowane do potrzeb i możliwości konkretnego kursanta,
 • doświadczeni lektorzy (także native speakerzy) z dobrym przygotowaniem merytorycznym oraz pedagogicznym, a także umiejętnością pracy kanałami online,
 • dopasowany grafik do możliwości czasowych kursanta,
 • skuteczna nauka niemieckiego w praktyce w ramach konwersatorium zapewniająca szybko widoczne efekty,
 • darmowy dostęp do materiałów dydaktycznych oraz współdzielonej z lektorem lub native speakerem wirtualnej klasy ułatwiającej odbywanie zajęć w formie online.

Zwiększ swoje szanse zawodowe, zapewnij sobie wyjątkowy wpis w CV, studiuj na zagranicznej uczelni o wysokiej renomie, komunikuj się bez problemu w trakcie wakacji, a także oglądaj seriale oraz czytaj książki w obcym języku – takie możliwości zapewni ci kurs języka niemieckiego organizowany online przez naszą firmę. Skontaktuj się z nami, wybierz odpowiadającego ci lektora lub native speakera i skorzystaj z bezpłatnej lekcji próbnej – zapewniamy, że będziesz chciał zostać z nami w kontakcie przez Skype na dłużej.

4.7/5 - (Ocen: 46)

Kursy na poziomie A1

Jeżeli chcesz uczyć się języka angielskiego, niemieckiego lub innych na poziomie A1?

Prześlij zapytanie do Paroli. Nasi wykwalifikowani lektorzy opracują indywidualny plan nauczania i pomogą Ci osiągnąć docelowy poziom zaawansowania językowego.

  Masz pytania? Zostaw kontakt do siebie.
  Oddzwonimy!

  Imię i nazwisko*

  Adres e-mail*

  Numer telefonu*

  Preferowane dni i godziny nauki, uwagi, wiek (w przypadku kursów dla dzieci)

  Jaki kurs Cię interesuje?*

  Poziom zaawansowania*
  Od zeraPodstawowy (A1-A2)Średniozaawansowany (B1-B2)Zaawansowany (C1-C2)

  Jak nas znalazłeś/aś?

  Przeczytałem/am i akceptuję Regulamin szkoły*
  Potwierdzam

  Zgoda na przetwarzanie danych*

  Wyrażam dobrowolnie i świadomie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Paroli Łukasz Tyczkowski oraz na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
  Nasza polityka prywatności
  Treść zgody na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną